وبلاگ

 

 

بررسی علت صدای یخچال :

تشخیص علت صدای یخچال شاید در ابتدا کار چندان ساده ای نباشد. یکی از مشکلات متداول در یخچال ها،  سروصدای غیر طبیعی آن می باشد.

خراب شدن پره های فن یخچال :

علت صدای یخچال می تواند ناشی از شکستن و یا خم شدن پره های فن یخچال باشد. به عبارتی هر گونه مشکل در پره های فن یخچال می تواند به عنوان یکی از علت صدای یخچال محسوب شود. کاربرد فن ها در عملکرد یخچال و خنک شدن بخش های مختلف آن اهمیت ویژه ای دارد.

راهکار : در صورتی که علت صدای یخچال شما به دلیل عملکرد نادرست پره های فن باشد، با تعمیر و تعویض فن، مشکل سر و صدای یخچال برطرف خواهد شد.

 

تراز نبودن سطح زیرین یخچال :

تعمیر یخچال فریجیدر، یکی از خدمات اساسی نمایندگی تعمیر فریجیدر است. با برخورداری از سرویس تعمیر یخچال فریجیدر، اگر به طور احتمالی، یخچال فریجیدر شما دچار مشکلی گردید، اطمینان خاطر شما جلب می‌شود، چراکه ما با کادر مجرب، آشنا به روش‌های تعمیرِ روز و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، مشکل یخچال شما را در اسرع وقت در منزل و یا محل مورد نظرتان حل می‌کنیم. در صورت نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از یخچال فریجیدر، ما آن را با قطعات اورجینال تعویض می‌کنیم که این امر برای بهبود عملکرد و افزایش عمر یخچال شما حیاتی است.

فریجیدر

نمایندگی فریجیدر، وابسته به شرکت فریجیدر (Frigidair) می‌باشد که برندی آمریکایی است. این برند در ابتدای امر متعلق به شرکت جنرال موتورز بود و کارش را با تولید یخچال‌های خانگی با کیفیت آغاز نمود. در حال حاضر  کمپانی الکترو لوکس مالک این برند معروف است و در زمینۀ تولید انواع محصولات خانگی از قبیل یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباس شویی و ماشین ظرفشویی، سال‌هاست به طور حرفه‌ای فعالیت می‌کند. فریجیدر با صرف هزینه و تخصص کافی، سعی داشته است تا کالاهای با کیفیت خانگی خود را به بازار عرضه کند. خوشبختانه خریداران محصولات فریجیدر، از کیفیت و کارایی این محصولات بسیار راضی هستند. هدف اصلی شرکت فریجیدر، در کنار تولید محصولات با کیفیت، ایجاد تسهیل امور مربوط به مشتریان است. بر پایۀ این اصل، بر روی خدمات پس از فروش این محصولات، تمرکز ویژه‌ای صورت گرفته است و بدین واسطه، در صورت نیاز به تعمیر هر یک از محصولات، اسباب راحتی خاطر مشتریان را فراهم کرده است.